• kontakt@kapibara.pl

Jakie krzesło wybrać dla dziecka?

Jakie krzesło wybrać dla dziecka?

Wybór krzesła dla dziecka teoretycznie nie ma znaczenia, ale w praktyce okazuje się, że jednak ma! Dziecko jak to dziecko, jest bardzo aktywne i kiedy siedzi - powinno czuć się komfortowo. Choć wybór wśród sklepów meblowych jest naprawdę duży, trudno o znalezienie czegoś dedykowanego. Dziś dowiecie się, jakie propozycje ma nasza redakcja!

Megan - niekoniecznie białe

Krzesło niskie, zazwyczaj dostępne w kolorze białym. Posiada mocne nogi i jeśli dziecko zacznie się "wiercić", to i tak utrzyma swoją stabilność. Model posiada stalowe, chromowane nogi, które są na tyle mocne, aby móc znieść skakanie. Dedykowane dzieciom w każdym wieku z naciskiem na najmłodszych.

Martin - krzesło transparentne

Dzieciom, które nie są zbyt ruchliwe poleca się krzesła Martin o transparentnym wyglądzie. Są dosyć wysokie, ale za to bardzo wygodne. Jeśli dziecko chce zjeść posiłek w dowolnej pozycji, czując przy tym pełne bezpieczeństwo, to Martin będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.

Dla aktywnych dzieci polecamy Megan, zaś dla mniej ruchliwych - Martin. Uważamy, że obydwie propozycje są jak najbardziej godne uwagi. 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz