• kontakt@kapibara.pl

Krzesła drewniane - styl, który nie przemija

Krzesła drewniane - styl, który nie przemija

Trudno znaleźć inne meble od drewnianych, które pasowałyby do wszystkich rodzajów wnętrz. Zwłaszcza w kategorii krzeseł widać to aż nadto. Drewniane krzesła wyśmienicie komponują się z nowoczesny, klasycznym a nawet - retro stylem. Postanowiliśmy przygotować dla Was kilka propozycji krzeseł na które warto zwrócić głębszą uwagę.

Nasz faworyt: CRAVOW

Bardzo ładne, stylowe krzesła z najlepszej jakości drewna. Nie posiadają podłokietników, ale pomimo tego użytkuje się je bardzo przyjemnie. Są w całości wykonane z drewna i pasują do podobnych kolorystycznie stołów. Choć cena za jedną sztukę przekracza 320 złotych - to jeden z faworytów naszej redakcji.

VIENNA

Drewniane krzesła ze specjalną ściółką, dedykowane dużym salonom lub jadalniom. Wykonane z wysokiej jakości drewna nie ważą zbyt wiele, ale pomimo tego sztywno trzymają się podłogi. W odróżnieniu od modeli w podobnym zakresie cenowym, krzesła VIENNA nie rysują powierzchni nad posadzką.

ALDO

Kolejne drewniane krzesła, które posiadają maty ściółkowe. Są bardzo miękkie i nawet po kilkugodzinnym użytkowaniu nie powodują zmęczenia. Kosztują w komplecie ponad 1200 złotych, lecz na taki zestaw składają się aż cztery krzesła.

Jeśli cenicie sobie drewniany styl, to nasze propozycje z pewnością Was zaciekawią. Zachęcamy do zapoznania się z tymi meblami!

 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz