• kontakt@kapibara.pl

Jak dobrać stół do krzeseł?

Jak dobrać stół do krzeseł?

Masz komplet krzeseł, ale do tej pory nie dobrałeś do nich odpowiedniego stołu? Pewnie większość rodzin miała taki problem, dlatego dziś postanowiliśmy Wam pomóc i podpowiemy jakie kryteria mają znaczenie podczas dobierania stołu.

Po pierwsze: rodzaj krzeseł

Zwykłe, drewniane, stalowe, a może barowe? Rodzajów krzeseł mamy na rynku tak wiele, że jest w czym wybierać! W przypadku krzeseł drewnianych bardzo fajnie sprawdzi się stół z tego samego materiału. Krzesła stalowe dedykowane są stołom szklanym lub ciemnym, zaś barowe idealnie komponują się ze stolikami do kawy. Jak zatem widzicie, rodzajów stołów mamy bardzo wiele, dlatego dopasowanie względem rodzaju krzeseł ma znaczenie.

Po drugie: ich kolor

Ciemne, brązowe, żółte lub jasne - kolor krzeseł ma ogromne znaczenie podczas wyboru stołu. Powinno się tworzyć kontrast, dlatego do jasnych krzeseł Po drugie: ich kolor bardzo dobrze będą pasować ciemniejsze o ton stoły. Niektórzy lubią, gdy zarówno krzesła jak i stoły mają ten sam kolor, ale naszym zdaniem to dobre rozwiązanie dla pomieszczeń, które są przygotowane na takie rozwiązania (czyli są odpowiednio pomalowane itd.).

Po trzecie: cena

Decydując się na dobór stołu do zakupionych już krzeseł ważnym aspektem będzie cena. Jeśli krzesła kosztowały, np: 200 złotych za sztukę, to stół powinien kosztować około 600 złotych. Dlaczego? Ponieważ chodzi o jakość wykonania. Krzesła za 200 złotych są zwykle wyższej jakości i dobierając do nich stół również trzeba postawić na jakość.

Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi okażą się Wam pomocne. Zachęcamy do komentowania, jeśli macie swoje metody na dobranie stołu!

 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz