• kontakt@kapibara.pl

Biuro w domu

Biuro w domu

Osoby pracujące w domu często narzekają na swój styl życia. Choć nie muszą prowadzić żadnego biura po latach dochodzą do wniosku, że przebywanie ciągle w tym samym miejscu może znudzić i doprowadzić do braku motywacji. Wielu z nich decyduje się na stworzenie prawdziwego biura, które nie tylko doda prestiżu aktualnemu zajęciu, lecz będzie też miejscem do przyjmowania klientów.

Elegancja podwyższa status społeczny

W każdym biurze powinny się znajdować krzesła dla potencjalnych klientów, gości oraz samych domowników. Choć w wersji skórzanej mogą kosztować naprawdę bardzo dużo, nie trzeba się wysilać na taki wydatek. Wystarczy kupić zwykłe krzesła i zaopatrzyć je w pokrowce. Te dostępne są na portalach aukcyjnych i w sklepach internetowych. Zazwyczaj kosztują od 20 do 50 złotych za sztukę, co tworzy kontrast dla jednego krzesła skórzanego, które może kosztować nawet 500 złotych!

Eleganckie biuro z pewnością podwyższy Wasz status społeczny, a jeśli prowadzicie firmę stacjonarną, to zachwycicie klientów wyposażeniem. Nie bez powodów na wszystkich szkoleniach z zakresu PR porusza się zagadnienie elegancji, która wpływa na myślenie potencjalnych klientów dając przy tym szansę na otrzymanie dobrze płatnego zlecenia.

Pokrowce na krzesła polecane są nie tylko ludziom oszczędnym, ale też praktycznym. Pokrowiec można zawsze zdjąć i wytrzepać na zewnątrz. Krzesła z obiciami skórzanymi są o wiele trudniejsze w pielęgnacji. 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz