• kontakt@kapibara.pl

Jakie krzesła do jadalni? Postaw na nowoczesność!

Jakie krzesła do jadalni? Postaw na nowoczesność!

Jadalnia to w naszym kraju dosyć nowy termin. Używa się go w odniesieniu do pomieszczeń, w których zazwyczaj spożywamy posiłki lub przyjmujemy gości. Błędnie myli się jadalnię z salonem i choć to drugie pomieszczenie w istocie bywa jadalnią, ma pełnić funkcję reprezentatywną. Obojętnie jak nazywamy pomieszczenie dla gości - warto wyposażyć je w nowoczesne krzesła!

Jakie krzesła do jadalni?

W dobie nowoczesności ładne krzesła powinny mieć w sobie coś z chromu i stali nierdzewnej. Bardzo fajnie sprawdzą się hokery wraz ze stolikiem szklanym na kawę. Zestaw kupimy już za około 600 złotych (trzy hokery i stolik  na kawę). Taki komplet świetnie prezentuje się w pomieszczeniach, gdzie meblościanki podkreślane są diodami LED.

Nasz faworyt: Krzesła Annato

Są to bardzo stylowe krzesła, które pasują do każdego rodzaju jadalni. Wyposażone w specjalne otwory do schładzania pleców (w trakcie spożywania ciepłych posiłków ciało nagrzewa się) oraz stabilizatory ruchu zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Jedno krzesło Annato kosztuje około 200 złotych, więc za komplet pięciu sztuk zapłacimy 1000 złotych. To całkiem mało, jak na tak stylowy dodatek.

Do takich krzeseł warto dobrać stylowy, najlepiej chromowany stolik. Gwarantujemy, że takie połączenie bardzo się Wam spodoba i podczas posiłków będziecie się czuć bardziej prestiżowo, niż kiedykolwiek wcześniej. 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz