• kontakt@kapibara.pl

Jaki fotel do biura? Nasz ranking fotelów stacjonarnych

Jaki fotel do biura? Nasz ranking fotelów stacjonarnych

Osoby prowadzące biuro stacjonarne muszą mieć zapewniony komfort pracy. Krzesła obrotowe/stacjonarne są niemal podstawą każdego stanowiska pracy i tuż po remoncie biura zazwyczaj kupuje się je jako pierwsze. Dziś przedstawiamy Wam nasz ranking foteli, które kosztują powyżej 500 złotych, lecz gwarantują niesamowity komfort pracy.

Miejsce 3: Orlando Wood Steel

Stacjonarny fotel za 586 złotych. Czym się wyróżnia? Jest przede wszystkim bardzo stabilny, zaś oparcia nie powodują efektu strachu przed wywróceniem się. Produkt zbudowany jest ze stalowego stelaża i nie posiada zakończenia od tyłu. Można się na nim "bujać". W całości obity skórą dla większego komfortu i prestiżu.

Miejsce 2: Nova steel

Dużo masywniejszy od poprzednika i wyposażony w stabilizator, którego zadaniem jest zapewnienie siedzącemu odpowiedniej sylwetki. Dostępny w kolorze beżowym świetnie pasuje do nowoczesnego biura, gdzie praca zajmuje od 8 do 12 godzin dziennie. Jeden z najbardziej komfortowych produktów.

Miejsce 1: Formula Chrome

Najdroższy model ze wszystkich opisywanych. Kosztuje 733 złote, lecz jego stelaż jest bodaj najlepszy. Siedzisko jest bardzo wygodne i choć teoretycznie twarde - nie powoduje zmęczenia w trakcie pracy. Wszelkie elementy stelażu wykonano z chromowanej stali dla podkreślenia prestiżu. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych foteli stacjonarnych.

Jeśli macie do zainwestowania około 600 złotych w nowy fotel, to polecamy wyżej wymienione produkty. Jesteśmy przekonani, że oddadzą Wam nowe, nieznane dotąd poczucie komfortu. 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz