• kontakt@kapibara.pl

Jaki fotel do biura? Nasz ranking fotelów obrotowych

Jaki fotel do biura? Nasz ranking fotelów obrotowych

Fotele obrotowe dedykowane są pracy w biurze, gdzie wymagana jest mobilność i maksymalna wygoda. Tego rodzaju siedziska najczęściej spotyka się wśród agencji, które większość czasu spędzają na pracy przed komputerem. Jakie fotele polecamy? Poniżej nasz ranking.

Miejsce 3: Wilhelm

Kosztuje ponad 700 złotych, ale z uwagi na masywność oraz niesamowicie prestiżowy wygląd doskonale nadaje się do pomieszczenia szefa. Zbudowany z pięciu kół obrotowych zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Nawet po całym dniu użytkowania trudno o zmęczenie organizmu.

Miejsce 2: Zorba

Produkt ze specjalnym przeznaczeniem. Dedykowany osobom, które pracują wiele godzin przed biurkiem. Posiada specjalną nakładkę (ujednoliconą z całym produktem) chroniącą plecy i nie pozwalającej kręgom na przemieszczanie się (tanie fotele mogą uszkodzić kręgi!). Zbudowany z metalu plastiku oraz elementów drewnianych bardzo ładnie komponuje się z ciemno umeblowanym biurem.

Nasz faworyt: Motion HR

Fotel obrotowy o wartości 1100 złotych. Jeden z najlepszych na rynku. Nie tylko prezentuje się bardzo prestiżowo, ale posiada specjalny mechanizm dla zwiększania komfortu. Jest wyposażony w zagłówek, który można dopasować do swojej głowy oraz oparcie z systemem przewiewu. Naszym zdaniem to najlepszy fotel dla informatyków, którzy muszą dbać o swoje zdrowie w pracy!

Jeśli chcecie zainwestować w świetny fotel obrotowy, to nasze propozycje weźcie na serio. Przedstawione powyżej produkty są naszym zdaniem jednymi z najlepszych w Polsce!

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz