• kontakt@kapibara.pl

Meble z tworzywa sztucznego - nasze propozycje

Meble z tworzywa sztucznego - nasze propozycje

Tworzywo sztuczne nie kojarzy się zbyt doniosle, lecz warto zauważyć, że może przybrać dowolny kształt. Wiele mebli wykonanych jest z tworzywa sztucznego, a pomimo to wyglądają jakby były z litego drewna. Dziś podpowiemy Wam jakie komplety krzeseł warto wybrać, a mowa o produktach na bazie tworzywa sztucznego.

Krzesła typu ENZO

Choć wykonane z tworzywa sztucznego, to w rzeczywistości łudząco podobne do prostego, litego drewna. ENZO to krzesła utrzymane w ciemnej kolorystyce. Mają drewniane nogi ze specjalnymi wzmocnieniami i nie ważą zbyt wiele. Cenowo też się prezentują bardzo dobrze - kosztują 169 złotych za sztukę.

Krzesła typu ERIC

Droższe, bo warte ponad 400 złotych za sztukę krzesła doskonale komponują się z nowoczesnym wnętrzem. Choć wykonane z tworzywa sztucznego, prezentują się bardzo ładnie. Mają proste, wzmacniane nogi oraz niskie, komfortowe oparcie. Naszym zdaniem to absolutny numer jeden pośród krzeseł z tworzywa sztucznego.

K126

Innowacyjne, aczkolwiek mało doniosłe krzesła. Są lekkie, wydają się niezbyt wytrzymałe, lecz rzeczywistość jest zupełnie inna. K126 to bardzo dobry wybór do niewielkich jadalni, gdzie za sumę 600 złotych wyposażymy całe pomieszczenie.

Mamy nadzieję, że nasze typy istotnie Was zainteresują. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz