• kontakt@kapibara.pl

Urządzasz jadalnię? Oto 3 propozycje krzeseł!

Urządzasz jadalnię? Oto 3 propozycje krzeseł!

Krzesła to element podstawowy w wyposażeniu każdej jadalni. Polskie rodziny dopiero przyzwyczajają się do terminu "jadalnia" i podczas urządzania szukają stylu, który podkreśli ich osobowość, więź oraz status społeczny. Jeśli jesteście w trakcie urządzania jadalni, to poniżej trzy propozycje krzeseł, które musicie poznać.

Numer 3: Baleno Wood

Klasyczne krzesło o wartości niewiele większej, niż 200 złotych. Stworzone na bazie metalu, plastiku i tworzywa sztucznego bardzo ładnie będzie się komponować z nowoczesnym stolikiem do kawy.  Jeden z podstawowych elementów wyposażenia restauracji oraz hall'ów w galeriach handlowych.

Numer 2: Hoker skórzany

Fotel kosztuje w granicach 260 złotych i w odróżnieniu od innych, typowo barowych hokerów, ten jest w całości wyłożony prawdziwą skórą. Nie trzeba sobie nawet wyobrażać poziomu komfortu, a ten w przypadku tego krzesła jest zdecydowanie najwyższy. Za cenę 1000 złotych można się pokusić o komplet czterech sztuk.

Numer 1: Kelly

Zestaw Kelly z oparciami to wydatek rzędu 1300 złotych za cztery sztuki. Model charakteryzuje się specjalnym oparciem, które pozwala na odprężenie się i komfortowe spożywanie posiłku. Dla nas to zdecydowany numer jeden z uwagi na niską cenę oraz bardzo ładny design.

Uważamy, że powyższe propozycje spodobają się Wam na tyle, że zerkniecie do sklepów internetowych w poszukiwaniu tych modeli. 

 

Udostępnij:

Polecamy

SU-MA lampy ogrodowe

Zobacz